Nie wypalaj

Losowa fotografia

Odwiedziny gości

Dziś:854
Wczoraj:2,366
W tym tygodniu:6,038
W tym miesiącu:33,614
W tym roku:0
Licznik Online
statystyka

9. Wypadek drogowy

Dnia 20 marca około 10:00 nad naszą miejscowością rozległ się dźwięk syreny, po wstawieniu się w remizie zostaliśmy zadysponowani do pomocy przy wypadku drogowym w miejscowości Cisiec na DK-1.
Po dotarciu na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do zabezpieczania miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, kierowaniu ruchem, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz pomoc w czynnościach wykonywanych przez ratowników pogotowia ratunkowego. Następnie kobieta prowadząca auto marki Hyunday, z podejrzeniem ogólnych obrażeń ciała, zostały przetransportowane do szpitala.
Według wstępnych ustaleń policji, 62-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, poruszający się samochodem Skoda Yeti, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na sąsiedni pas ruchu i uderzył w auto marki Hyunday, które prowadziła 40-letnia kobieta.
Okoły godziny 11.00, po ówczesnym posprzątaniu wraków i zasypaniu sorbentem płynów eksploatacyjnych, przywrócony został ruch w obu kierunkach, a my zakończyliśmy działania.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.04
3,181,511 unikalne wizyty